By Birdie

By Birdie Harlem Shake Circle vedhæng sort rhodineret sølv m.14kt. 0,05 ct brill

Varenummer: bb5090193
2.200,00 kr
  • På lager - Leveringstid, 1-3 dage
  • Fri fragt til pakkeshop over 499 kr.
  • 4,8 / 5 stjerner på Trustpilot
  • 30 dages bytte- og returret
Beskrivelse

By Birdie Harlem Shake Circle vedhænget kombinerer rå teksturer med eksklusive detaljer i et design, der fanger blikket. Det sorte rhodinerede sølv danner en flot kontrast til de varme detaljer i 14 kt guld, mens brillanten på 0,05 ct tilfører et diskret og elegant lys.

Det runde vedhæng har en levende overflade med små organiske detaljer, som giver smykket dybde og karakter. Den håndlavede finish betyder, at hvert vedhæng får sit eget unikke udtryk, samtidig med at det bevarer den karakteristiske By Birdie-stil.

Harlem Shake Circle er et oplagt valg til dig, der ønsker et vedhæng med personlighed og fine materialer. Kombinationen af diamant, guld og mørkt sølv gør smykket velegnet både til hverdagen og de særlige øjeblikke. Pind J. Design er autoriseret forhandler af By Birdie.

Specifikationer
Mærke By Birdie
Køn Kvinde
SmykkeType Vedhæng og Charms
Materiale Sølv 925s rhodineret og 14 kt. 585
Sten 1 Brillant
Sten str. carat 0,05 ct.
Sten farve Klar
Sten antal 1 stk.
Smykkepleje
Forlæng dine smykkers livstid ved at behandle dem korrekt. Læs om smykkepleje her